Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Arka Sokaklar 376. Bölüm Fragmanı (Final)

3 sene önce
Reklamlar

Arka Sokaklar 376. Bölüm Fragmanı (Final)
Reklamlar

Arka Sokaklar 376. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 376. Bölüm fragmanı,Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı, Arka Sokaklar son bölüm fragmanı,Arka Sokaklar neden bitti,Arka Sokaklar hangi kanala geçecek,Arka Sokaklar dizisi neden final yaptı,Arka Sokaklar final yaptı,Arka Sokaklar ne zaman,Arka Sokaklar ne zaman final yapacak
arka-sokaklar-final-fragmaniKanal D’nin sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar 9 yıllık macerasının sonuna geldi. Dizi neden bitiyor açıklayıcı bir açıklama yapılmasa da çeşitli söylentiler var. Kanal D’nin yeni sezon dizileri için bütçe ayırması gerektiğinden bitirmek istediler. Diğer bir söylenti ise senaryonun artık tıkanmış olmasıydı.

Yapımını Erler Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Müge Boz, Can Nergiz, Alp Korkmaz ve Beril Kayar’ın oynadıkları dizinin final bölümünün konusu ise kısaca şöyle;

Engin’in aniden gelen tayini herkesi fazlasıyla üzer. ABD’de görev yapacağı için içten içe mutlu olan Engin, aynı zamanda ekipten ayrılacağı içinde üzülmektedir. Deniz için ise bu durum biraz daha farklıdır. İçten içe beğendiği Engin amirinin tayininin gelmesi onun bütün hayallerini yok eder.


Reklamlar

Engin’in vedası şerefine Rıza tüm ekibi ve aileleri evde mangal partisine davet eder. Hüsnü bir kamyon parkındaki kavga ihbarına gider. Kavga eden kamyoncuların içerisinde Aslı’nın babası Şükrü’yü görünce şaşırır. Kamyoncuları toparlayıp karakola gider. Karakola gelen Makbule gelmesi ile birlikte ortalığı birbirine katar, Şükrü’ye çantasıyla girişmeye başlar. Hüsnü gördükleri karşısında nutku tutulur. Şükrü’nün durumuna acıyıp eve götürmeye karar verir. Suat, Nazike ve çocuklar karşılarında Aslı’nın babasını görünce şok olurlar.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.